Agenda

DatumTijdPlaats
21 jan18:30Andel | Julianastraat 24
4 feb9:30Oostvoorne | Kerkplein 1 | Themadienst
27 okt18:30Schoonhoven | Albert Schweitzerlaan 2 | Themadienst
17 nov10:00Oudewater | Westsingel 2
DatumTijdPlaats
8 jan9:30Heerjansdam | Molenweg 8
13 jan21:00Hardinxveld | Wielewaal | Feest
14 jan21:00Nieuwland | Nieuwe Geer 3 | Feest
15 jan11:00Heerjansdam | Dorpsstraat 42A
15 jan18:45Benschop | Dorp 209 | Themadienst ‘God = Liefde’
22 jan18:30Andel | Julianastraat 24
29 jan9:30Nijkerk | Venestraat 44
29 jan15:30Bunschoten-Spakenburg | Kerkstraat 20
3 feb20:00Gorinchem | Grote Haarsekade 58
5 feb10:00Dordrecht | Slangenburg 3
5 feb18:00Giessen | Kerkstraat 2
11 feb15:00Gorinchem | Kruithoorn 1 | Themamiddag
11 feb19:30Roelofarendsveen | Noordeinde 187 | Ameezingpraiseviering
12 feb10:00Hasselt | Kastanjelaan 3 | Themadienst ‘God Ervaren’
12 feb17:00Bruinisse | Kerkplein 1
26 feb18:30Bergambacht | Hoofdstraat 60 | Themadienst ‘Temporary Home’
12 maart9:30Bunschoten-Spakenburg | Plevier 2
12 maart19:00Woerdense Verlaat | Korte Meentweg 17
19 maart10:00’s Gravenzande
19 maart18:30Lopik | Lopikerweg Oost 57
2 april1900Zevenhuizen | Dorpsstraat 170
6 april9:00Gorinchem | Uilenhof | Paasviering
9 april9:30Bunschoten-Spakenburg | Heemstedesingel 1 | Paasmorgen
16 april9:30Oostvoorne | Kerkplein 1 | Themadienst
16 april19:00Broek op Langedijk | Dorpsstraat 72
21 april16:30Wilhelminaoord | Kon. Wilhelminalaan 53 | Trouwdienst
21 april21:00Hardinxveld-Giessendam | Spindermolen 44 | Feest
30 april18:30Woerden | Mesdagplein 4
7 mei10:00Roermond | Minderbroederssingel 15F
7 mei17:00Bruinisse | Kerkplein 1
12 mei19:00Oud-Zuilen | Dorpsstraat 10 | Trouwdienst
14 mei10:00Krimpen ad IJssel | IJsseldijk 232
14 mei18:00Lijsterweg 2 | Sliedrecht
17 mei16:00Bunschoten-Spakenburg | Pr Margrietstraat 20 | Trouwdienst
20 mei17:00Oudewater | Willeskop 125 | Feest
21 mei15:00Werkendam | Tentdienst
29 mei11:00Everdingen | Graaf Florisstraat 4 | Buitendienst
2 juni19:00Waal | Lekdijk 82A | Trouwdienst
2 juni20:30Nieuwpoort | Buitenhaven 11 ‘Het Arsenaal’ | Trouwfeest
4 juni18:30Giessen-Oudekerk | Oudkerkseweg 20
9 juni20:30Rotterdam | Schaardijk 396 | Trouwfeest
10 juni17:00Moergestel | Herdenking
11 juni11:30Nieuwendijk | Singel 16A | Tentdienst
24 juni14:00Beetsterzwaag | Vlaslaan nr 26 | Jubileum
2 juli19:00Zevenhuizen | Dorpsstraat 170
7 juli14:00Giessen-Oudekerk | Oudkerkseweg 20 | Trouwdienst
9 juli18:45Benschop | Dorp 209 |
3 sept19:00Benschop | Dorp 209 | Themadienst: Temporary Home
17 sept18:00Lijsterweg 2 | Sliedrecht
24 sept9:30Ridderkerk | Juliana van Stolbergstraat 44
29 sept14:00Zundert | Vincent van Goghplein 1 | Trouwdienst
29 sept19:00Geldermalsen | Trouwdienst
21 okt19:45Arnhem | Bakenbergseweg 277 | Trouwdienst
21 okt20:30Arnhem | Bakenbergseweg 277 | Trouwfeest
29 okt10:30Bunschoten-Spakenburg | Kostverloren 2
5 nov19:00Zevenhuizen | Dorpsstraat 170
12 nov10:30Bunschoten-Spakenburg | Van der Duyn van Maasdamlaan 6
26 nov18:00Werkendam | Richter 91
10 dec18:00Lijsterweg 2 | Sliedrecht
24 dec21:30Bodegraven | Spoorstraat 11 | Kerstnachtdienst
DatumTijdPlaats
09-01-202210:00Roermond | Minderbroederssingel 15F | TOP2000 JU1
10-01-202211:00Den Haag | Nationale Nederlanden | TOP100
16-01-202210:00Kerkplein 1 | Oostvoorne | TOP2000
06-02-202211:00Dussen | Van der Dussenlaan 37
13-02-202210:00Dronten | De Oost 54
13-02-202218:30Asperen | Voorstraat 2
06-03-20229:30Wapenveld | Kwartelweg 9
06-03-202218:00Giessen | Kerkstraat 2
13-03-20229:30Woerden | Mesdagplein 4
13-03-202218:30Geldermalsen | Kerkstraat 38 | Sing-in
20-03-202210:00 ‘s-Gravenzande | Langestraat 130
20-03-202218:30Giessen-Oudekerk | Oudkerkseweg 20
27-03-202210:30Sliedrecht | Middeldiepstraat 6
27-03-202218:30Woerden | Mesdagplein 4
03-04-202210:30Bunschoten-Spakenburg | Van der Duyn van Maasdamlaan 6
03-04-202218:00Werkendam | Richter 91 | The Passion V1
08-04-202215:00Dalfsen | Molenhoekweg 2 | Trouwviering/Borrel
10-04-202210:00Tilburg | Bredaseweg 510 | Jeugdkamp
10-04-202219:00Bergentheim | Kanaalweg Oost 59 | The Passion V2
14-04-20228:30Leerdam | Het Heerenlanden | Paasviering
14-04-202213:30Sleeuwijk | Munnikenland 27 ‘De Schans’ | Paasviering
16-04-202220:15Almkerk | Sportlaan 3a
17-04-202210:00Ophemert | Molenstraat 17 | Paasmorgen
22-04-202211:00Leerdam | Kon. Emmalaan 41 | Trouwdienst
22-04-202220:00Giessenburg | Ambachtsweg 21 | Trouwfeest
24-04-202218:30Genderen | Hoofdstraat 79
01-05-202219:00Zevenhuizen | Dorpsstraat 170
05-05-202221:30Streefkerk | De Bongerd 1 | Tentdienst
06-05-202214:30Vught | Glorieuxlaan 1 | zaal ‘de Pauw’ | Trouwdienst
06-05-202220:30Vught | Glorieuxlaan | zaal ‘Koetshuis’| Trouwfeest
08-05-20229:30Ridderkerk – Rijsoord | Rijksstraatweg 95 | TOP2000 JU1
08-05-202218:00Lijsterweg 2 | Sliedrecht
19-05-202215:00Amerongen | Hof 16 | Trouwdienst
21-05-202218:00Oosterhout | Innovatiepark 14 | Bedrijfsfeest
22-05-202216:00Capelle ad IJssel | De Vallei 2
22-05-202219:00Benschop | Dorp 209
25-05-202214:00‘s-Gravenzande | Langestraat 130 | Trouwdienst
28-05-202218:30Meeuwen | Hoek 2 | 25 jaar Jubileumdienst
28-05-202220:30Meeuwen | Dorpsstraat 28 | Receptie
29-05-20229:30Hasselt | De Oudendijk 2 | Themadienst Elin
29-05-202218:30Harderwijk | Wittenhagen 28 | Buitendienst
02-06-202213:00Dussen | Kasteel Dussen | Trouwceremonie/Trouwdienst/Receptie
03-06-202219:00Teteringen | Oosterhoutseweg 139 | Trouwdienst
05-06-20229:30Meerkerk | Burgemeester Sloblaan 23 | Pinkstermorgen
05-06-202219:00Zevenhuizen | Dorpsstraat 170
08-06-202213:30Leur | Van Balverenlaan 4 | Trouwdienst
10-06-202214:30Goudriaan | Noordzijde 17 | Trouwdienst
21-06-202217:00Nationale Nederlanden | Den Haag | Receptie
25-06-202210:30Bunschoten-Spakenburg | Kerkstraat 20
25-06-202216:00Boven-Hardinxveld | HKC | Benefiet KWF
26-06-202210:00Heukelum | Torenstraat 1
26-06-202218:30Ottoland | A88
28-06-202219:00Dongen | Kerkstraat 56 | Trouwdienst
28-06-202220:30Dongen | Kerkstraat 56 | Trouwfeest
02-07-202216:00Nieuwpoort | Binnenhaven 19A | Trouwdienst
02-07-202220:30Werkendam | Fort Altena | Trouwfeest
03-07-202210:30Bunschoten-Spakenburg | Van der Duyn van Maasdamlaan 6
08-07-202215:00Meerkerk | Kerkstraat 3 | Trouwdienst
08-07-202219:15Rotterdam | Rozenlaan 20 | Trouwdienst
10-07-202215:00Dussen | Zuideveldlaan 10
10-07-202219:00Elburg | Boterbloem 15
17-07-20229:30Bunschoten-Spakenburg | Plevier 2
22-07-202219:00Rouveen | Esdoornlaan 3 | Trouwdienst
07-08-202210:30Bunschoten-Spakenburg | Kostverloren 2
07-08-202215:30Genderen | Meerstraat 8 | Parkdienst
11-08-202221:00Goirle | Nieuwkerk 2 | Trouwfeest
14-08-202214:00Hoogblokland | Dorpsweg 102 | Tentdienst
17-08-202212:15Gorinchem | Grote Kerk | Lunchconcert
19-08-202220:00Bleskensgraaf | Dorpsstraat 9 | Tuinfeest
21-08-202210:00Lage Zwaluwe | Kerkstraat 49 | Temporary Home
27-08-202213:30Zevenhuizen | Dorpsstraat 170 | Trouwdienst
28-08-202210:00Giessenburg | Peursumseweg 15 | Buitendienst
31-08-202213:00Geertruidenberg | Venestraat 16 | Trouwdienst
01-09-202214:30De Lier | Koningin Wilhelminastraat 1 | Trouwdienst
01-09-202220:00Delft | Brasserskade 2A | Trouwfeest
03-09-202220:30Meerkerk | Lindenstraat 1 | Jubileumfeest
04-09-202210:00Hardinxveld-Giessendam | Stationsstraat 20
04-09-202216:00Zevenhuizen | Dorpsstraat 170
09-09-202220:00Lexmond | Nieuwe Rijksweg 6 ‘Zaal Sportbar’ | Feestavond
11-09-202210:00Capelle a/d IJssel | Schollebos | Bermweg 133 | Parkdienst
16-09-202215:00Bergen | Eeuwigelaan 1 | Trouwdienst/Receptie
16-09-202219:30Oud-Zuilen | Dorpsstraat 10 | Trouwdienst
17-09-202220:00Middenmeer | Hoornseweg 22 |Sing-in
18-09-202210:00Waalwijk | Grotestraat 121
18-09-202215:30Bunschoten-Spakenburg | Van der Duyn van Maasdamlaan 6
23-09-202213:00Bunschoten-Spakenburg | Pr Margrietstraat 20 | Trouwdienst
25-09-202210:00Meteren | Dorpsstraat 16
25-09-202218:00Lijsterweg 2 | Sliedrecht
02-10-202219:00Bunschoten-Spakenburg | Van der Duyn van Maasdamlaan 6
09-10-20229:30Bunschoten-Spakenburg | Plevier 2
09-10-202218:00Rijswijk | Maasdijk 27
16-10-202218:30Geldermalsen | Dominee R. Lomanlaan 7
21-10-202221:00Hardinxveld | Wielewaal | Feest
22-10-202220:30Lexmond | Nieuwe Rijksweg 6 ‘Huis het Bosch’ | Feestavond
23-10-202218:30Dussen | Zuideveldlaan 10
30-10-20229:30Bunschoten-Spakenburg | Plevier 2
30-10-202219:00Wierden | Spoorstraat 7 | Themadienst God = Liefde
06-11-200211:00Heerjansdam | Dorpsstraat 42A
06-11-202219:00Zevenhuizen | Dorpsstraat 170
12-11-202214:00Maasdijk | Korte Kruisweg 12a | Trouwdienst
13-11-202210:00Oudewater | Westsingel 2
13-11-202218:30Nieuwendijk | Biesboschstraat 18
22-11-202216:00Echteld | Voorstraat 2 | Trouwdienst
25-11-202218:00Hardinxveld | Schapedrift 95| Diner/Feest
27-11-202210:00Tiel | Burgemeester Meslaan 92 | Doopdienst
27-11-202218:30Giessenburg | Peursumseweg 15 | TOP2000
03-12-202221:00Hardinxveld-Giessendam | Talmastraat 9 | Feestavond
04-12-202211:00Heerjansdam | Dorpsstraat 42A
09-12-202216:00Den Haag | Pr. Beatrixlaan 35 | Kerstborrel
11-12-202211:00Heerjansdam | Dorpsstraat 42A
11-12-202217:00Boven-Hardinxveld | Jan Steenstraat 5
13-12-202216:00Den Haag | Pr. Beatrixlaan 35 | Kerstborrel
17-12-202214:00Oostvoorne | Dorpsplein | Kerst Sing-in
17-12-202220:00Middenmeer | Professor Ter Veenweg 4 | Kerst Sing-in
18-12-202215:30Hardinxveld-Giessendam | Stationsstraat 20 | Kerstgezinsdienst
18-12-202218:30Almkerk | Voorstraat 16 | TOP2000
20-12-202219:45Meerkerk | Lindenstraat 1 | Kerstviering
23-12-202210:00Sleeuwijk | Munnikenland 27 ‘De Schans’ | Kerstviering
23-12-202219:00Hellouw | Korfgraaf 7D | Kerst Sing-in
24-12-202219:00Sliedrecht | Middeldiepstraat 6 | Kinderkerstfeest
24-12-202222:30Sliedrecht | Middeldiepstraat 6 | Kerstnachtdienst
25-12-202210:00Ophemert | Molenstraat 17 | Kerstmorgen
DatumTijdPlaats
03-01-202119:00Zevenhuizen | Dorpsstraat 170
10-01-202110:30
Wierden | Spoorstraat 7 | Top2000 2.0
10-01-202118:00
Werkendam | Richter 91 | Top2000 1.0
17-01-202118:00Sliedrecht | Lijsterweg 2
05-03-202111:00Bunschoten | Van der Duyn van Maasdamlaan 6 | Rouwdienst
14-03-202110:00
Hasselt | De Oudendijk 2 | The Passion 1.0
14-03-202118:30Lopik | Lopikerweg Oost 57
21-03-202118:30
Meerkerk | Burgemeester Sloblaan 23 | The Passion 2.0
04-04-202119:00Zevenhuizen | Dorpsstraat 170 | The Passion 1.0
18-04-202110:00Sommelsdijk | Dorpsweg 97a
02-05-202118:00
Giessen | Kerkstraat 2
23-05-202110:00Waalwijk | Grotestraat 121
13-06-202109:30Rijswijk | Maasdijk 27
13-06-202119:00
Geldermalsen | Kerkstraat 38 | Themadienst ‘Let there be Light’
18-06-202114:30Beesd | Mariënwaerdt | Bruiloft
19-06-202113:30
Sliedrecht | Kerkbuurt 131 | Trouwdienst
27-06-202118:30
Almkerk | Voorstraat 16 | Themadienst ‘Let there be Light’
03-07-202114:30Hardinxveld-Giessendam | Claversweer 1
04-07-202110:00Asperen | Middelweg 5
11-07-202110:00Capelle a/d IJssel | Schollebos | Bermweg 133 | Parkdienst
16-07-202119:15
Zoetermeer | Dorpsstraat 59 | Trouwdienst
18-07-202109:30Meerkerk | Burgemeester Sloblaan 23
15-08-202110:30Genderen | Meerstraat 8 | Parkdienst
17-08-202115:30Nationale Nederlanden | Den Haag | Online Popquiz
22-08-202110:00Asperen | Middelweg 5 | Parkdienst
22-08-202114:30Lexmond | Zuidernes 45 | Parkdienst
23-08-202120:30Nijkerkerweg 47 | Ermelo | Trouwfeest
03-09-202120:30Melissant | Bouwdijk 21a | Trouwfeest
05-09-202118:00Giessen | Kerkstraat 2
06-09-202119:30Hei- en Boeicop | Hei- en Boeicopseweg 42 | Receptie
10-09-202115:30Dussen | Van der Dussenlaan 37 | Trouwdienst
12-09-202119:00Gramsbergen | De Binder 11
16-09-202116:30Nationale Nederlanden | Den Haag | Online Popquiz
17-09-202120:00Hardinxveld-Giessendam | Stationsstraat 20
18-09-202118:30Delft | Museum Prinsenhof | Walking Dinner
19-09-202110:00
Wemeldinge | Kerkweg 5
19-09-202119:00
Sint Jansklooster | Bergkampen 14
24-09-202114:45Dorpsweg 80a | Hoogblokland | Trouwdienst
25-09-202116:00Hardinxveld-Giessendam | Spindermolen 44 | Fotoshoot & Live Videos
26-09-202110:00Meteren | Dorpsstraat 16
26-09-202118:00
Sliedrecht | Lijsterweg 2
01-10-202114:00‘s-Gravenzande | Langestraat 130 | Trouwdienst
03-10-202110:00Ophemert | Molenstraat 17
03-10-202119:00Zevenhuizen | Dorpsstraat 170
08-10-202215:15Amersfoort | Paladijnenweg 251 | Borrel
10-10-202110:00Waalwijk | Grotestraat 121
10-10-202118:00
Rijswijk | Maasdijk 27
17-10-202116:30Bunschoten-Spakenburg | Kostverloren 2
24-10-202118:30Brandwijk | Gijbelandsedijk 54 | TOP2000 IM
31-10-202118:30Harderwijk | De Wittenhagen 28
07-11-202119:00Rhenen | Kerkplein 1 | Cunera
14-11-20219:30Ter Aar | Aardamseweg 3
14-11-202118:30Nieuwendijk | Kerkweg 3 | Temporary Home
21-11-202110:00
Wemeldinge | Kerkweg 5 | TOP2000 JU1
21-11-202118:30Andel | Julianastraat 24
28-11-202110:00Hasselt | De Oudendijk 2
28-11-202119:30Nieuwkoop | Regthuysplein 18 | TOP2000 IM
12-12-202115:30Boven-Hardinxveld | Jan Steenstraat 5
19-12-202116:00Harderwijk | De Wittenhagen 28 | Kerstmusical
19-12-202119:30Bunschoten-Spakenburg | Pr. Margrietstraat 20 | ONLINE
24-12-202121:00
Wijk en Aalburg | Oude Kerkstraat 19a | Kerstnachtdienst
25-12-202110:00Bunschoten-Spakenburg | Gerbrandysingel 1 | 1e Kerstdag
26-12-20219:30Hardinxveld-Giessendam | Stationsstraat 20 | 2e Kerstdag
DatumTijdPlaats
05-01-202018:30uurScherpenzeel | Molenweg 1
12-01-202010:00uurOostvoorne | Kerkplein 1 | Top2000
19-01-202018:30uurAndel | Julianastraat 24
02-02-202010:00uurTuil | Langstraat 12
02-02-202018:30uurBrandwijk | Gijbelandsedijk 54 | Silence Please!
07-02-202014:00uurWoerden | Kerkplein 5 | Trouwdienst
09-02-202010:00uur’s Gravenzande | Langestraat 130
09-02-202014:30uurSint Jansklooster | Leeuwte 81
09-02-202018:30uurAsperen | Voorstraat 1
16-02-202018.30uurNieuwendijk | Biesboschstraat 18
23-02-202019:00uurWesterhaar | Hoofdweg 166 | Psalmen voor Nu
01-03-202009:30uurLutten | Anerweg-Noord 42 | The Passion 2.0
07-03-202019:00uurLeerdam | Partycentrum Het Dak | Trouwfeest
15-03-202018:30uurMeerkerk | Burgemeester Sloblaan 23 | The Passion 2.0 | GEANNULEERD
22-03-202018:00uurHardinxveld-Giessendam | Stationsstraat 20 | The Passion 2.0 | GEANNULEERD
29-03-202017:00uurAlblasserdam | Scheldeplein 2 | GEANNULEERD
09-04-202008:30uurLeerdam | Het Heerenlanden College | Paasviering | GEANNULEERD
12-04-202008:45uurBunschoten-Spakenburg | Pr. Margrietstraat 20 | GEANNULEERD
12-04-202010:30uurBunschoten-Spakenburg | Pr. Margrietstraat 20 | GEANNULEERD
17-04-202020:00uurZwartsluis | Besloten feest | GEANNULEERD
19-04-202009:30uurBunschoten | Van der Duyn van Maasdamlaan 6 | ONLINE
26-04-202015:00uurAsperen | Leerdamseweg | Tentdienst | Top2000 2.0 | GEANNULEERD
03-05-202015:00uurDussen | Wilhelminaplantsoen 1 | GEANNULEERD
10-05-202009:30uurTer Aar | Aardamseweg 3 | GEANNULEERD
16-05-202014:00uurNieuwendijk | Uitvaart
17-05-202010:00uurSprang-Capelle | Heistraat 4 | GEANNULEERD
21-05-202010:00uurRijssen | Rozengaarde 51 | ONLINE
24-05-202010:00uurGorinchem | Theater de Vijfzinnen | Psalmen voor Nu | GEANNULEERD
30-05-202019.30uurCapelle a/d IJssel | Kerklaan 2 | Nacht Zonder Dak | ONLINE
31-05-202010:00uurGees | Dorpsstraat 83 | GEANNULEERD
31-05-202010:00uurGees | Dorpsstraat 83 | GEANNULEERD
07-06-202010:00uurHasselt | De Oudendijk 2 | ONLINE
21-06-202016:30uurHardinxveld-Giessendam | Maasstraat 1 | ONLINE
25-06-202011:00uurSchelluinen | Kerkplein 1 | Uitvaart
10-07-202015:00uurBeesd | Mariënwaerdt | Trouwdienst
12-07-202010:00uurCapelle a/d IJssel | Schollebos | Bermweg 133 | Parkdienst
12-07-202018:30uurLopik | Lopikerweg Oost 57 | ONLINE
30-08-202013:30uurOttoland | Haringweg 3a | in Kas
04-09-202015:30uurBunschoten | Bisschopsweg 7 | Trouwdienst
06-09-202009:30uurGramsbergen | Boomhofstraat 5 | Top2000 1.0
06-09-202016:00uurZevenhuizen | Dorpsstraat 170 | Openluchtdienst
17-09-202013:30uurLopik | Lopikerweg Oost 57 | Trouwdienst
20-09-202009:30uurOostvoorne | Kerkplein 1
25-09-202018:30uurRijswijk | Maasdijk 27 | Trouwdienst
25-09-202020:30uurGiessen | Jagerspad 30 | Trouwfeest
27-09-202010:00uurDronten | De Oost 54
02-10-202017:00uurGeldermalsen | Kerkstraat 36 | Trouwdienst
02-10-202020:00uurGeldermalsen | Rijksstraatweg 52 | Trouwfeest
04-10-202014:30uurZierikzee | Havenplein 17
11-10-202010:00uurHasselt | De Oudendijk 2 | Top2000 IM
11-10-202018:00uurRijswijk | Maasdijk 27
18-10-202016:30uurBunschoten-Spakenburg | Kostverloren 2
08-11-202018:30uurKrimpen aan den IJssel | IJsseldijk 232
15-11-202010:00uurOudewater | Westsingel 2 |  Top2000 IM
22-11-202010:00uurWemeldinge | Kerkweg 5 | Top2000 IM
29-11-202018:00uurSliedrecht | Lijsterweg 2
20-12-202018:30uurNieuwendijk | Kerkweg 3 | Top2000 1.0
24-12-202022:30uurZevenhuizen | Dorpstraat 170 | Kerstnachtdienst
25-12-202010:00uurNieuwendijk | Kerkweg 3 | Kerstmorgen
27-12-202011:00uurOostvoorne | Kerkplein 1 | Top2000
27-12-202019:00uurSliedrecht | Middeldiepstraat 6 | Top2000
DatumTijdPlaats
06-01-201919:00uurZevenhuizen | Dorpstraat 170
13-01-201910:00uur’s Gravenzande | Langestraat 34
20-01-201910:00uur’s Gravenzande | Langestraat 130
27-01-201910:00uurOostvoorne | Kerkplein 1 | Top2000 2.0
27-01-201919:00uurAlteveer | Alteveer 21 | Top2000 2.0
03-02-201918:00uurGiessen | Kerkstraat 2
10-02-201909:30uurRidderkerk | Jan Luyckenstraat 10 | Temporary Home
10-02-201919:00uurWesterhaar | Hoofdweg 166
17-02-201918:30uurNieuwendijk | Kerkweg 3
24-02-201919:00uurVroomshoop |  Julianastraat 27 | Silence Please!
24-03-201910:00uurSoest |  Veenbesstraat 2 | The Passion 1.0
24-03-201918:30uurAlmkerk |  Voorstraat 16 | The Passion 2.0
31-03-201910:00uurWoerden |  Mesdagplein 4
07-04-201910:00uurNieuwendijk | Kerkweg 3 | Psalmen voor Nu
07-04-201918:30uurScherpenzeel | Molenweg 1
14-04-201911:00uurZuilichem | Zijlstraat 1 | The Passion 2.0
14-04-201919:00uurCapelle a/d IJssel | Kerklaan 2
18-04-201909:00uurGorinchem | Grote Kerk | The Passion 1.0
18-04-201911:30uurSleeuwijk | Munnikenland 2 | The Passion 2.0
28-04-201918:30uurGenderen | Kerkstraat 29
03-05-201919:00uurGiessen-Oudekerk | Oudkerkseweg 20 | Trouwdienst
05-05-201909:30uurOudewater | Westsingel 2 | Temporary Home
11-05-201920:00uurRijswijk | Rijswijksesteeg 7 | Benefietconcert KWF | Silence Please!
12-05-201918:30uurBrakel | Marktplein 1
19-05-201910:00uurGorinchem | Haarstraat 64 | Doelendienst
19-05-201918:30uurGenderen | Hoofdstraat 76
29-05-201914:00uurValkenburg | J. Pellenbargweg 2 | Trouwdienst
09-06-201909:30uurOttoland | Landzijde A88
10-06-201910:00uurGramsbergen | Burgemeester van Riemsdijk 4 | Temporary Home
16-06-201914:30uurBabylonienbroek | Evenemententerrein ‘Broeksehof’ | Top2000 2.0
16-06-201919:00uurGeldermalsen | Kerkstraat 36
21-06-201913:30uurSchoonhoven | De Montignylaan 18 | Trouwdienst
23-06-201910:00uurOphemert | Dreef 2
23-06-201918:00uurHardinxveld-Giessendam | Stationsstraat 20
04-07-201917:00uurRijswijk | Fruition | Bedrijfsborrel
07-07-201909:30uurAsperen | Middelweg 5
07-07-201918:00uurSliedrecht | Lijsterweg 2
13-07-201913:00uurZevenhuizen | Dorpstraat 170 | Trouwdienst
14-07-201910:00uurCapelle a/d IJssel | de Vallei 2
14-07-201919:30uurBunschoten-Spakenburg | Prinses Margrietstraat 20
26-07-201914:00uurOttoland | A59 | Trouwdienst
11-08-201918:30uurAlmkerk | op de hoek Dirk van Clevestraat en Borchgravestraat | Tentdienst
08-09-201919:00uurGramsbergen | De Binder 11 | Afsluiting Feestweek
15-09-201909:30uurRidderkerk | Juliana van Stolbergstraat 44
15-09-201918:30uurAndel | Julianastraat 24
21-09-201915:00uurWoerden | Jan de Bakkerstraat 11 | Trouwdienst
22-09-201909:30uurNoorden | Hogedijk 6 | Kampeerhoeve Koole | Openluchtdienst
22-09-201918:00uurWoudrichem | Kerkstraat 35 | Top2000 2.0
28-09-201921:30uurCastelre | Privé feest
29-09-201909:30uurWesterhaar | Wollegrasstraat 8
29-09-201918:30uurLopik | Lopikerweg Oost 57
03-10-201914:00uurBunschoten | Duyn van Maasdamlaan 6 | Trouwdienst
06-10-201910:00uurPijnacker | Klapwijkseweg 91 | Temporary Home
06-10-201919:00uurZevenhuizen | Dorpsstraat 170
13-10-201910:00uurHasselt | De Oudendijk 2 | Top2000 1.0
18-10-201914:00uurGoes | Ravelijn de Groene Jager 72 | Trouwdienst
20-10-201919:00uurWierden | Spoorstraat 7 | Top2000 1.0
27-10-201910:00uur’s Gravenzande | Langestraat 130
27-10-201918:30uurZierikzee | Havenplein 17 | Temporary Home
03-11-201918:30uurKrimpen a/d IJssel | Burgemeester Aalberslaan 41 | Silence Please!
10-11-201909:30uurRockanje | Hoogvlietlaan 23 | Top2000 1.0
10-11-201919:00uurBroek op Langedijk | Dorpsstraat 72
17-11-201918:30uurMeerkerk | Burgemeester Sloblaan 23 | Top2000 2.0
24-11-201918:30uurBergambacht | Hoofdstraat 60 | Top2000 2.0
30-11-201921:30uurHardinxveld-Giessendam | Cornelisweer 2 | Gig
08-12-201917:00uurBoven-Hardinxveld | Jan Steenstraat 5
14-12-201921:00uurBoven-Hardinxveld | Tiendweg 42B | HKC Kerstgala
15-12-201910:00uurGeldermalsen | Ds. R. Lomanlaan 5 | Doopdienst
17-12-201916:30uurDen Haag | Kerstborrel Nationale Nederlanden
24-12-201922:00uurZevenhoven | Dorpsstraat 12 | Kerstnachtdienst
29-12-201915:00uurGorinchem | Wijdschildlaan 4 | Fortes Lyceum
29-12-201918:30uurOttoland | A 88 | Top2000 2.0
DatumTijdPlaats
07-01-201818:00uurHardinxveld-Giessendam | Stationsstraat 20 | Temporary Home
14-01-201810:00uurSteggerda | Kostersweg | TOP2000
20-01-201820:00uurNieuwendijk | Kerkweg 3 | Benefietconcert Alpe d’Huzes
21-01-201810:00uurOostvoorne | Kerkplein 1 | TOP2000
28-01-201809:30uurRidderkerk | Rijksstraatweg 95 | TOP2000
04-02-201819:00uurZevenhuizen | Dorpsstraat 170
11-02-201819:00uurGeldermalsen | Ds. R. Lomanlaan 5
18-02-201819:00uurBroek op Langedijk | Dorpsstraat 72
04-03-201819:00uurGenderen| Hoofdweg 76
11-03-201819:00uurHasselt | De Oudendijk 2
16-03-201820:30uurDordrecht | Vriesestraat 22 | Trouwdienst
18-03-201810:30uurWoerden | Molenvlietbaan 10
18-03-201818:30uurGoudriaan | Noordzijde 17 | Silence Please!
25-03-201810:00uurNieuwendijk | Kerkweg 3 | The Passion
25-03-201818:30uurDussen | Van Dussenlaan 37 | The Passion
29-03-201808:30uurLeerdam | Het Heerenlanden College
08-04-201818:00uurHardinxveld-Giessendam | Stationsstraat 20
22-04-201818:30uurSchoonhoven | A. Sweitzerlaan 2 | TOP2000
29-04-201810:00uurMaarssen | Kerkweg 60
29-04-201819:00uurGarderen | ITL Speulderbosweg 2
13-05-201809:30uurWoudrichem | Kerkstraat 35 | Temporary Home
27-05-201810:30uurVroomshoop | Julianastraat 27 | TOP2000
01-06-201815:00uurGiessen-Oudekerk | Trouwdienst
10-06-201809:30uur’s Gravenzande | Langestraat 34
14-06-201814:30uurSliedrecht | Kerkbuurt 131 | Trouwdienst
17-06-201815:00uurZuilichem | Kweldijk | Tentdienst| TOP2000
24-06-201810:00uurCapelle aan de IJssel | De Vallei 2
24-06-201814:00uurHardinxveld-Giessendam | Groenstrook Merwedestraat | Openluchtdienst
01-07-201818:00uurSliedrecht | Lijsterweg 2
26-08-201814:30uurLexmond | Zuidernes 45 | Tentdienst
31-08-201822:30uurSliedrecht | Moonlight | Benefietconcert
02-09-201809:30uurRidderkerk – Rijsoord | Rijksstraatweg 95 | Silence Please!
07-09-201814:00uurDen Haag | Duinkerksestraat 11 | Trouwdienst
09-09-201819:30uurZwijndrecht | Rotterdamseweg 73
14-09-201814:00uurAmeide | Prinsengracht 28 | Trouwdienst
14-09-201817:30uurKootwijk | Nieuw Milligenseweg 22 | Trouwdienst
16-09-201818:30uurAndel | Julianastraat 24
21-09-201816:00uurHuis Ter Heide | Landgoed Oud Zandbergen | Trouwdienst
21-09-201822:00uurHuis Ter Heide | Landgoed Oud Zandbergen | Trouwfeest
23-09-201818:30uurHeukelum | Torenstraat 1 | TOP2000
29-09-201819:30uurBroek op Langedijk | Dorpsstraat 72
30-09-201818:30uurLopik | Lopikerweg Oost 57
07-10-201809:30uurCapelle a/d IJssel | De vallei 2
07-10-201818:30uurKrimpen a/d IJssel | Burgemeester Aalberslaan 41
14-10-201818:30uurMeerkerk | Burg. Sloblaan 23 | Psalmen voor Nu
21-10-201811:00uurLutten | Lantaarn aan de Anerweg-Noord 42 | TOP2000
28-10-201818:00uurSliedrecht | Middeldiepstraat 6
04-11-201810:00uur’s Gravenmoer | Vaartweg 28
04-11-201818:30uurVuren | Esdoornlaan 2
11-11-201819:00uurRhenen | Kerkplein 1
18-11-201811:00uurZuilichem | Zijlstraat 1
18-11-201818:30uurDussen | Van Dussenlaan 37 | Silence Please
24-11-201820:15uurAalten | Hoekstraat 9
25-11-201818:30uurBergambacht | Hoofdstraat 60
12-12-201817:00uurDen Haag | Pr. Beatrixlaan 35 | Kerstborrel
15-12-201818:00uurBoven-Hardinxveld | Tiendweg 42B | HKC Kerstgala
16-12-201818:30uurGiessenburg | Peursemseweg 15 | TOP2000
22-12-201820:30uurHardinxveld-Giessendam | Cornelisweer 2 | Eindejaarsborrel
23-12-201819:30uurBunschoten-Spakenburg | Pr. Margrietstraat 20
24-12-201822:30uurOphemert | Molenstraat 17 | Kerstnachtdienst
27-12-201820:00uurRijnsburg | Podium GoGo | Church Goes TOP2000
30-12-201818:30uurNoordeloos | M.J. Veder van Hobokenstraat 15e | TOP2000
DatumTijdPlaats
28-01-201721:00uurHardinxveld-Giessendam | Besloten feest
04-02-201718:00uurHardinxveld-Giessendam | Peulenstraat 159 | Deelcafé ‘De Buurman’
05-02-201718:00uurSliedrecht | Middeldiepstraat 6
19-02-201718:30uurKrimpen a/d IJssel | Burgemeester Aalberslaan 41
26-02-201719:00uurCapelle a/d IJssel | De Vallei 2
05-03-201719:00uur’s Gravenzande | Langestraat 34
12-03-201719:00uurVroomshoop | Julianastraat 27
19-03-201710:00uurBeusichem | Markt 14
26-03-201710:00uurNieuwendijk | Kerkweg 3 | The Passion
26-03-201718:30uurWoudenberg | Nico Bergsteinweg 139 | The Passion
02-04-201718:30uurScherpenzeel | Molenweg 1
09-04-201709:30uurZuililchem | Zijlstraat 1
09-04-201719:30uur’s Gravenzande | Zalencentrum ‘de Kiem’ | The Passion
13-04-201709:00uurLeerdam | Heerenlandencollege | Paasviering
23-04-201716:00uurBunschoten-Spakenburg | Van der Duyn van Maasdamlaan 6
30-04-201714:30uurHardinxveld-Giessendam | Sluisweg | Tentdienst
07-05-201710:00uurGeldermalsen | Ds. R. Lomanlaan 7 | Doopdienst
07-05-201719:00uurZevenhuizen | Dorpsstraat 170 | Next Generation
12-05-201716:00uurStolwijk | Achter de Kerk 3 | Trouwdienst
14-05-201718:00uurSliedrecht | Kerkbuurt 131
19-05-201714:30uurNieuwerkerk a/d IJssel | J.A. Bijerinkstraat 53 | Trouwdienst
21-05-201709:30uurAsperen | Middenweg 5 | Gezinsdienst
21-05-201718:30uurVuren | Esdoornlaan 2 | TOP2000
27-05-201714:30uurUtrecht | Mereveldseweg 9 | Bruiloftsceremonie
27-05-201718:00uurHardinxveld-Giessendam | Stationsstraat 20 | TOP2000
04-06-201709:30uurOttoland | Landzijde A 88
09-06-201715:00uurHardinxveld-Giessendam | Stationsstraat 20 | Trouwdienst
11-06-201719:00uurRhenen | Kerkplein 1
18-06-201709:30uur’s Gravenzande | Langestraat 130
22-06-201717:00uurZevenhuizen | Dorpsstraat 170 | Trouwdienst
30-06-201720:00uurLeerdam | Heerlandencollege | Besloten feest
07-07-201715:30uurHardinxveld-Giessendam | Stationstraat 20 | Trouwdienst
14-07-201719:30uurHellouw | Korfgraaf 7c | Dankdienst
13-08-201713:30uurLexmond | Nieuwe Rijksweg | Tentdienst
20-08-201709:30uurHardinxveld-Giessendam | Stationsstraat 20 | Doopdienst
03-09-201719:00uurAlteveer | Jan Haarstraat 6 | TOP2000
10-09-201710:00uurRotterdam | Oranjekerk Rozenlaan 20
17-09-201709:30uurOostvoorne | Kerkplein 1 | Startdienst
17-09-201717:00uurBoven-Hardinxveld | Jan Steenstraat 5
23-09-201720:00uurHardinxveld-Giessendam | Kerkweg | Buurtfeest
24-09-201718:30uurGiessen-Oudekerk | Oudkerkseweg 20
01-10-201719:00uurWesthaar | Hoofdweg 166
08-10-201710:00uurOphemert | Molenstraat 17
08-10-201718:30uurDussen | v/d Dussenlaan 37 | TOP2000
04-11-201720:00uurHazerswoude | Dorpsstraat 64 | Temporary Home
05-10-201710:00uurNieuwendijk | Kerkweg 3 | Gezinsdienst
05-10-201718:30uurSchoonhoven | Albert Schweitzerlaan 2
12-11-201718:30uurGorinchem | Haarstraat 64 | Doelendienst
12-11-201719:00uurDaarlerveen | Brugstraat 10 | TOP2000
19-11-201710:00uurWemeldinge | Noordelijke Achterweg 34
19-22-201718:30uurTer Aar | Aardamseweg 3
26-11-201709:30uurHardinxveld-Giessendam | Rijnstraat 1
26-11-201718:30uurWoudenberg | Nico Bergsteinweg 139
10-12-201718:00uurSliedrecht | Kerkbuurt 131
13-12-201716:00uurHardinxveld-Giessendam | Stationsstraat 20 | Kerstviering
17-12-201718:30uurGiessenburg | Peursumseweg 15
22-12-201709:00uurZwijndrecht | Develsteincollege | Kerstviering
24-12-201720:30uurDordrecht | Jacob van Heemskerckstraat 19 | Kerstnachtdienst
25-12-201709:30uurHardinxveld-Giessendam | Stationsstraat 20
27-12-201720:00uurRijnsburg | Hofweide 1 | TOP2000 | Jeugdevent
DatumTijdPlaats
03-01-201618:00uurHardinxveld-Giessendam | Stationsstraat 20 | Sing-in
10-01-201619:00uurVroomshoop | Julianastraat 27
17-01-201618:30uurHeukelum | Torenstraat 10
24-01-201612:00uurBuren | Markt 4
31-01-201619:00uurCapelle a/d IJssel | Kerklaan 2
14-02-201618:30uurNeerijnen | Van Pallandtweg 12
21-02-201619:00uurGeldermalsen | Klepel 4a
28-02-201618:00uurHardinxveld-Giessendam | Stationsstraat 20
11-03-201620:00uurGorinchem | Kleine Haarsekade 122 | Herdenkingsceremonie
13-03-201609:30uurDussen | v.d. Dussenlaan 37
19-03-201620:00uurHardinxveld-Giessendam | Stationsstraat 20 | The Passion
20-03-201609:30uur’s Gravenzande | Koningin Julianaweg 91 | The Passion
24-03-201609:00uurLeerdam | Heerenlandencollege | Paasviering
01-04-201615:15uurEchteld | Kasteel Wijnenburg | Trouwdienst
03-04-201610:00uur’s Gravenzande | Koningin Julianaweg 61
17-04-201618:30uurHeukelum | Torenstraat 10
22-04-201619:00uurRotterdam | Kasteelweg 50 | Trouwdienst
24-04-201610:00uurAalsmeer | Sportlaan 86
30-04-201614:30uurZevenhuizen | Dorpsstraat 170 | Trouwdienst
01-05-201609:30uurRijnsburg | Noordzijde 36
08-05-201609:30uurHardinxveld-Giessendam | Stationsstraat 20
08-05-201618:30uurZuilichem | Zijlstraat 1
13-05-201619:30uurAmersfoort | DVN Guido de Brès | Projectdag
15-05-201609:30uurOttoland | Landzijde A 88
20-05-201619:30uurHendrik-Ido-Ambacht | Schildmanstraat 72a | Trouwdienst
21-05-201610:30uurGorinchem | Kleine Haarsekade 122a | Uitvaartbeurs
22-05-201610:00uurGorinchem | Driekoningenstraat 2 | Doelendienst
22-05-201618:30uurGiessen-Oudekerk | Oudekerkseweg 20
28-05-201610:00uurNieuwendijk | Singel 16a | Uitvaartbeurs
28-04-201619:00uurNiewerkerk a/d IJssel | Mezendaal 316 | Besloten feest
29-05-201618:30uurKrimpen a/d IJssel | IJsseldijk 232
02-06-201620:00uurStreefkerk | Dorpshuis ‘De vijf Lelies | Sing-in
05-06-201618:30uurBrandwijk | Gijbelandsedijk 54 | Bills
10-06-201618:30uurHeukelum | Torenstraat 1 | Trouwdienst
11-06-201620:00uurNoordwijk | Strandpaviljoen ‘De Zeemeeuw’ | Besloten feest
12-06-201614:30uurBabyloniënbroek | Evenemententerrein ‘Broeksehof’
18-06-201620:00uurHardinxveld-Giessendam | Besloten tuinfeest
19-06-201618:30uurSchoonrewoerd | Dorpsstraat 48
26-06-201619:00uurGeldermalsen | Klepel 4a | Sing-in
03-07-201610:00uurGorinchem | Albertine Kehrerstraat 7
12-08-201615:30uurZevenhuizen/Oud-Verlaat | Vlietkade 35 | Trouwdienst
14-08-201615:00uurHoogblokland | Dorpsweg 101 | Temporary Home
20-08-201619:30uurOud-Zuilen | Dorpsstraat 10 | Trouwdienst
21-08-201614:30uurLeerbroek | Tentdienst
26-08-201618:45uurLexmond | Kortenhoevenseweg 2 | Trouwdienst
26-08-201622:00uurLexmond | Nieuwe Rijksweg 6 | Besloten feest
27-08-201621:00uurNoordwijk | Strandpaviljoen ‘De Zeemeeuw’ | Besloten feest
02-09-201620:00uurLeerdam | ‘Het oude Posthuys’ | Besloten feest
04-09-201618:30uurTer Aar | Aardamseweg 6
09-09-201615:00uurBoven-Hardinxveld | Jan Steenstraat 5 | Trouwdienst
11-09-201618:30uurKrimpen a/d IJssel | IJsseldijk 232
14-09-201617:30uurKootwijk | Nieuw Milligenseweg 22 | Trouwdienst
18-09-201609:30uurAsperen | Middenweg 5 | Startdienst
18-09-201618:00uurNieuwendijk | Biesboschstraat 18
01-10-201620:30uurNoordeloos | Nieuwendijk 20 | Besloten feest
07-10-201621:30uurStreefkerk | Bergstoep 66 | Besloten feest
08-10-201609:30uurBunschoten-Spakenburg | Kerkstraat 16 | Zussendag
09-10-201619:00uurBroek op Langedijk | Dorpsstraat 72
16-10-201618:30uurVuren | Esdoornlaan 2
30-10-201610:00uurOphemert | Molenstraat 17
30-10-201609:30uurHardinxveld-Giessendam | Stationstraat 20 | Bevestigingsdienst
06-11-201618:30uurMeerkerk | Burgemeester Sloblaan 23 | TOP2000
12-11-201620:00uurHazerswoude-Dorp | Dorpsstraat 64 | Sing-in
13-11-201619:00uurDaarlerveen | Brugstraat 10
20-11-201610:00uurGorinchem | Driekoningenstraat 2 | Doelendienst
27-11-201618:30uurOttoland | Landzijde A 88 | TOP2000
02-12-201619:00uurHardinxveld-Giessendam | Breedewaij 1a | Trouwdienst
04-12-201619:00uurZevenhuizen | Dorpsstraat 170 | Generation Next
11-12-201618:00uurHardinxveld-Giessendam | Stationstraat 20
17-12-201617:00uurGorinchem | Kerstroute | Engelenkoor
18-12-201618:30uurVuren | Esdoornlaan 2
23-12-201610:30uurSleeuwijk | CS de Hoven | Kerstviering
24-12-201619:30uurHardinxveld-Giessendam | Stationstraat 20 | Kerstnachtdienst
25-12-201610:00uurHardinxveld-Giessendam | Stationstraat 20